Zemin Taşları

23.02.2013
Zemin Taşları

Zemin döşeme taşları, Zemin kaplama uygulamaları

Zemin döşemesi açık alan kapalı alanların ne gibi ürünlerle kaplana bilir, döşene bilir. İç mekanlarda genel olarak laminat parke fayans yada kale bordür kullanılır. Sığınaklarda yada kömürlük zemin kaplamalarında ise silimli karo taşını tercih edebiliriz. Silimli karo kapı önlerinde de uygulana bilir. Dış mekanlarda ise önümüzde bir çok değişik model zemin taşları var. Kaldırım karosu, kilitli parke, andezit taşı, bordür taşı, baklava taş elips taşı, ve kayrak taşı hepside bir birinden güzel duran modellerdir. Zaten önemli olan taşın dış görünümü değil ustanın becerisidir. Biz Zemin taşlarının en güzelini en pahalısını alalım ama ustamızın becerisi az ise hiç bir işe yaramaz o aldığımız en kaliteli taş eski sıradan ucuz bir hal alır onun için zemin taşları alırken ve uygulatmak için usta kalitesini göz ardı etmemekte yarar vardır. Ankara da zemin taşları almak ve uygulatmak için bizi araya bilirsiniz. 

Yorumlar

Adınız

Şehir / Bölge

Hatice / Ankara (24.11.2013)
Ankara Tandoğanda cafe miz var. Önündeki ve yanındaki bahçeyi kaplamak istiyoruz. şuan zemin toprak. 60 m2 civarında bir alan mevcut. Üzerine masa sandalye konulacak. Kaplamanın ne olacağına da karar veremedik, bütçeye uygun ve sağlam olması bizim için önemli. İlgilenirseniz tekrar konuşalım.
Ahmet / Ankara etimesgut (05.04.2013)
Bina önü yaptıracagım fiyat istiyorum
dursun / tandogan (02.03.2013)
Ankara Tandoganda cafemiz var. Önündeki ve yanındaki bahceyi kaplamak istiyoruz. suan zemin toprak. 60m2 civarında bir alan mevcut. Üzerine masa sandalye konulacak. Kaplamanın ne olacagına da karar veremedik, bütceye uygun ve saglam olması bizim için önemli. İlgilenirseniz tekrar konuşalım.

İlgili Yazılar

Ankara Bahçe Düzenleme

Ankara Bahçe Düzenleme

Bahçe Düzenleme
Ankara Zemin Beton Kaplaması

Ankara Zemin Beton Kaplaması

Zemin Beton Kaplama
Oluklu Bordür Taşı

Oluklu Bordür Taşı

Oluk bordür taşı çeşitleri
Ankara Endüstriyel Zemin Kaplama

Ankara Endüstriyel Zemin Kaplama

Zemin kaplama uygulamaları, zemin kaplama fiyatları
Bahçe Yürüme Taşları

Bahçe Yürüme Taşları

Bahçe yürüme taşları, bahçe taşlarıAdınız Soyadınız
Numaranız